Rosenhaven 8A og 9 andre boliger er kommet til salg denne uge i Valby - se boligerne her.

dato

10 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Valby. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Valby er to nye villaer kommet på markedet: Rosenhaven 8A og Langagervej 33. Med disse boliger er der forskellige muligheder for dem, der søger et nyt hjem i området.

Rosenhaven 8A, prissat til 9.865.000 DKK, tilbyder en rummelig boligoplevelse med 150 kvadratmeter fordelt på 4 værelser. Villaen er placeret på en 374 kvadratmeter grund, hvilket giver en intim haveoplevelse i byen.

Langagervej 33 er lidt mindre med 112 kvadratmeter, også fordelt på 4 værelser. Med en større grund på 591 kvadratmeter, prisen på 8.495.000 DKK, tilbyder denne bolig en balance mellem indendørs og udendørs plads.

Begge villaer har en indbydende atmosfære med deres fire værelser, og placeringen i Valby gør dem attraktive for dem, der ønsker at bo tæt på byens kultur og faciliteter.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler